Tel: +48 724 549 009     |     e-mail: iwona@artphi.pl

O pracowni

Kim jesteśmy? Co robimy?

moje fotoi

Iwona Skarzyńska

Prowadzę warsztaty, tworzę ceramikę,  projektuję przedmioty codziennego użytku.

Glina wciąż mnie uczy pokory i cierpliwości. Obserwuję siebie i swoje otoczenie sprawdzam funkcjonalność przedmiotów. Codzienne drobne radości i przyjemności,  uznaję  za  podstawę mojej filozofii . Cisza to nieodłączny towarzysz mojej pracy. Cisza, w której wirują pomysły, albo zwalniają myśli.  To czekanie, aż nowe, ujrzy światło dzienne, bliskie memu sercu   – dom, miłość, życie w zgodzie ze sobą, samorozwój i pogoda ducha.
Postawiłam  sobie za cel tworzenie pięknych, nowoczesnych przedmiotów. Sięgam jednak po tradycyjne techniki, współpracując z rzemieślnikami
staram się, by obie strony wzajemnie czegoś się nauczyły.

Jestem Podlasianką z urodzenia Torunianką z wyboru.

Zajmuję się fotografią, sztuką kulinarną. Moja druga praca i pasja to lukrowane ciasteczka. Pierwszą moją pasją są podróże.

 

Zapraszam do pracowni

Moja pracownia mieści się na ulicy Mostowej  w kamienicy na toruńskiej starówce. Możesz przyjść w godzinach otwarcia pracowni, malować na ceramice lub lepić z gliny.

Możesz pomalować kubek, talerz i wiele innych form ceramicznych. Kiedy skończysz malowanie,  wypalam Twoją pracę w piecu ceramicznym . Jest gotowa do odbioru w ciągu maksymalnie 7 dni.

Swoje arcydzieło możesz używać w domu, w pracy albo zrobić komuś prezent!

Polecamy pracownię jako wyjątkowe miejsce na zorganizowanie oryginalnego przyjęcia z okazji np. urodzin, imienin, walentynek, świąt, rocznic, wieczoru panieńskiego, baby shower , dla znajomych i przyjaciół w każdym wieku.

 

Foto Art phi 13-K
Foto Art phi 13-K

Warsztaty dla dzieci i dorslych

Slajder 5

Warsztaty na wynos

Odwiedzaj regularnie miejsca , z którymi współpracujemy lub zaproś nas do siebie.

Przyjedziemy do Twojego domu, ogrodu, lokalu...

Bez względu na to, czy urządzasz urodziny dziecka, czy spotykasz się ze znajomymi.

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne, które prowadzimy na terenie szkół. Luźna atmosfera pozwala dzieciom na całkowitą swobodę działania, pomaga się wyciszyć i zrelaksować, a jednocześnie jest kreatywnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dzięki pracy w małych grupach, budujemy przyjazną atmosferę, jesteśmy blisko dzieci, w każdej chwili służąc radą i pomocą.

 

to top button