Tel: +48 724 549 009     |     e-mail: iwona@artphi.pl

Warsztaty dla Ciebie

Zajęcia dla dzieci i dorosłych, dla Ciebie i Twoich znajomych!

Wyjątkowe okazje

Zaproś znajomych lub rodzinę i bawcie się razem!

Urodziny

Na urodziny oferujemy specjalne pakiety

Wieczory panieńskie

Zaszalej ze swoimi przyjaciółkami przed resztą wieczoru!

20180728_008_iwona_ceramika

Wyjątkowe okazje

Święta i inne pory roku:Pomaluj specjalne formy – unikalne półmiski, ozdoby, pisanki i wiele więcej – na każdą porę roku: jesienną, świąteczną, bożonarodzeniową, wielkanocną czy wiosenną. Specjalne formy pojawiają się ok. 1-2 miesiące przed rozpoczęcia danego sezonu. Zrób sobie lub komuś wyjątkowy prezent!

Zabawa z odciskami dla dzieci:

Odbij odciski dłoni lub stóp na ceramice, a będzie to poruszająca, ładna i trwała pamiątka. Nie ograniczaj się! Odciski można zrobić na prawie każdej formie!Życiowe wydarzenia:

Zrób pamiątkową, użyteczną i piękną ceramikę z okazji urodzin, imienin lub na prezent ślubny. Nasz wybór ceramiki jest bardzo duży, więc znajdzie się coś dobrego na każdą okazję!

Urodziny

Urodziny to Dzień Wyjątkowy i każdy z nas chciałby go spędzić w niezapomniany sposób. Zapraszamy do nas. Do pracowni  w  starej kamienicy. Do miejsca pełnego artystycznych przeżyć.

Będzie radośnie i wesoło. A twórcza atmosfera udzieli się każdemu. U nas - nie tylko Jubilat wychodzi z pełnymi rękoma, również każdy z Gości zabierze do domu wykonaną przez siebie pracę.

Proponujemy 2 opcje urodzinek:

MALOWANIE CERAMIKI- dzieci zdobią wcześniej wypalone ceramiczne przedmioty. Do wyboru: kubeczki, talerze, skarbonki..   Efektem przyjęcia jest zabranie do domu przez każdego Uczestnika w pełni skończonej pracy - poszkliwionej i błyszczącej.

GLINIANE URODZINKI - dzieci tworzą z gliny własne prace samego początku. Proponujemy 2-3 tematy (dostosowane do wieku, płci i zainteresowań), z którego wybierany jest jeden i realizowany.

Urodzinki prowadzone są przez 2 doświadczone Instruktorki. Trwają 120 minut.

Foto art phi 28-k
20180728_008_iwona_ceramika

Urodziny

Urodziny to Dzień Wyjątkowy i każdy z nas chciałby go spędzić w niezapomniany sposób. Tak by potem wspominać "a, pamiętasz... wtedy u mnie na urodzinach...!". Zapraszamy do nas. Do pracowni ukrytej w podwórku starej kamienicy. Do miejsca pełnego artystycznych przeżyć.

Będzie radośnie i wesoło. A twórcza atmosfera udzieli się każdemu. U nas - nie tylko Jubilat wychodzi z pełnymi rękoma, również każdy z Gości zabierze do domu wykonaną przez siebie pracę.

 

Proponujemy 2 opcje urodzinek:

  1. MALOWANE URODZINKI - dzieci zdobią wcześniej wypalone ceramiczne figurki (więcej o technice TUTAJ). Efektem przyjęcia jest zabranie do domu przez każdego Uczestnika w pełni skończonej pracy - poszkliwionej i błyszczącej.
  2. GLINIANE URODZINKI - dzieci tworzą z gliny własne prace samego początku. Proponujemy 2-3 tematy (dostosowane do wieku, płci i zaintersowań), z którego wybierany jest jeden i realizowany.

 

Scenariusz przyjęcia urodzinowego w HEHO:

  • przywitanie
  • krótka historia o glinie
  • warsztaty - tworzenie własnej pracy
  • tort - sto lat
  • tworzenie grupowej pracy - pamiątki dla Jubilata

Urodzinki prowadzone są przez 2 doświadczone Instruktorki.

Trwają 120 minut.

warsztaty-dla-firm-—-Odzyskano

Wieczory panieńskie

Kreatywność oraz Zabawa

Organizujemy wieczory panieńskie w Toruniu, które zachwycą pannę młodą i jak i jej najbliższe przyjaciółki. W ofercie samo malowanie ceramiki lub dodatkowe atrakcje – ty wybierasz.

Zacznijmy od ceramiki – po prostu płacisz za formy, które malujesz, np. 4 miski, 4 podstawki na jajko i podstawka na pierścionki to 300zł. Jeśli masz większy budżet, wybierz wybrać więcej lub większe formy. Jeśli mniejszy - to mniejsze formy.

Dodatkowo wino – Wy przynosicie trunki (kieliszki są na miejscu)

Przynieś lub zamów przekąski – Można przynosić własne jedzenie lub zamówić catering. Daj znać, abyśmy przygotowali się jak najlepiej. Możemy dostarczyć talerze, kubki i sztućce jeżeli będą potrzebne.

Kawa, herbata i napoje bezalkoholowe są również dostępne.

to top button